W 80 dni dookoła świata książka

Pobierz

Akcja książki rozpoczyna się w XIX-wiecznym Londynie.. Szukasz ciekawej książki?. Zaskoczyło mnie jak bardzo treść książki jest zbieżna z tym co zapamiętałam z bajki.. Akcja książki rozpoczyna się w XIX-wiecznym Londynie.. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura przygodowa, lektury szkolne.. Oprawa jest twarda.. Ekscentryk o bardzo uporządkowanym trybie życia.. Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka.W osiemdziesiąt dni dookoła świata (inne wersje tytułów wydań po polsku: Podróż na około świata w ośmdziesięciu dniach, Podróż naokoło świata w 80-ciu dniach, Podróż naokoło świata w ośmdziesiąt dni, W 80 dni dookoła świata)[1] (fr.. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.Książka W 80 dni dookoła świata pochodzi z wydawnictwa Greg.. Oprawa jest miękka.Kup w 80 dni dookoła świata w kategorii Książki dla dzieci dla dzieci z klas IV-VI (10-12 lat) taniej na Allegro.pl - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Philaes Fogg wiedzie samotne i uporządkowane życie, do czasu, gdy założył się z kolegami o to, że w osiemdziesiąt.W 80 DNI dookoła świata książka oferty już od 4,72 zł .. W ślad za nimi udaje się agent policji Fix, przekonany, że pan Fogg jest uciekającym przestępcą…"W 80 dni dookoła świata" - bohaterowie, Fileas Fogg - główny bohater powieści, angielski dżentelmen noszący niższy tytuł szlachecki..

Książka W 80 dni dookoła świata liczy 208 stron.

Jej wymiary to 150x210.. Należy do cyklu powieściowego Niezwykłe podróże.. Wejdź i sprawdź ofertę światowych bestsellerów na Ceneo.pl.. Jej wymiary to 170x245.. W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne - Książka w SwiatKsiazki.plKup w 80 dni dookoła świata w kategorii Książki i Komiksy na Allegro - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.W 80 dni dookoła świata to najpopularniejsza powieść francuskiego pisarza Juliusza Verne'a, swoją premierę miała w 1873 roku.. Jej akcja toczy się w scenerii XIX wieku.. Książka W 80 dni dookoła świata autorstwa Verne Juliusz , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 7,49 zł .. Oczytany i znający się na geografii oraz podróżach.¹W osiemdziesiąt dni dookoła świata—tytułpolskiegotłumaczenia,stanowiącegopodstawęninie sze publi-kac i, brzmi:Podróż naokoło świata w -ciu dniach.. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!W 80 dni dookoła świata Książka już od 19,37 zł - od 19,37 zł, porównanie cen w 25 sklepach.. Szybka dostawa z wielu sklepów!W 80 dni dookoła świata to najsłynniejsza powieść Juliusza Verne`a.. Oznacza to jednak, że same wydarzenie nie były dla mnie zaskoczeniem, jedynie odkrywałam ja na nowo.W 80 dni dookoła świata, Juliusz Verne, Wydawnictwo Greg Dane produktu: W 80 dni dookoła świata w serii Kolorowa Klasyka to najpiękniejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku!.

Książka W 80 dni dookoła świata liczy 260 stron.

Przeglądaj tysiące produktów, zamów i skorzystaj z darmowej dostawy do salonów Empik w całej Polsce!Od słowa do słowa, zakłada się z nimi o wielką sumę, że zdoła objechać świat dookoła w ciągu zaledwie 80 dni.. Książka zawiera starannie przygotowany tekst utworu, opatrzony na marginesach objaśnieniami i komentarzami (oznaczony symbolami graficznymi), życiorys autora, streszczenie lektury.W osiemdziesiąt dni dookoła świata (inne wersje tytułów wydań po polsku: Podróż na około świata w osiemdziesięciu dniach, Podróż naokoło świata w 80-ciu dniach, Podróż naokoło świata w ośmdziesiąt dni, W 80 dni dookoła świata) (fr.. I zawiodłem się.. Phileas Fogg tajemniczy, angielski dżentelmen wiedzie monotonne, samotne i uporządkowane życie, do czasu, gdy założył się z kolegami o to, że .W 80 dni dookoła świata już od 13,19 zł - od 13,19 zł, porównanie cen w 25 sklepach.. Philaes Fogg wiedzie samotne i uporządkowane życie, do czasu, gdy założył się z kolegami o to, że w osiemdziesiąt.W 80 dni dookoła świata to najpopularniejsza powieść francuskiego pisarza Juliusza Verne'a, która swoją premierę miała w 1873 roku.. Autor: Juliusz Verne; Kategorie: Książki / audiobook / dla młodzieżyW 80 dni dookoła świata.. Późnie sza tradyc a utrwaliła ednak nazwęW osiemdziesiąt dni dookoła świata..

Wójcik Mieczysława) W 80 dni dookoła świata (tłum.

Akcja książki rozpoczyna się w XIX-wiecznym Londynie.. Florczak Zbigniew) Podróż na około ziemi w 80 dniach; Podróż naokoło świata w 80-ciu dniach; Podróż naokoło świata w ośmdziesiąt dniCałkiem niezła książka, opowiadająca o podróży w 80 dni dookoła świata, nie miałam okazji wcześniej jej przeczytać a szkoda, ciekawie opisane różne zakątki świata.. Książka należy do bestsellerów wszech czasów.Jako dziecko oglądałam bajkę "W 80 dni dookoła świata z Willym Foggiem".. Phileas Fogg tajemniczy, angielski dżentelmen wiedzie monotonne,.W 80 dni dookoła świata Juliusza Verne'a to powieść przygodowo-podróżnicza, której nikomu nie trzeba przedstawiać - prawdziwa klasyka literatury dziecięcej i młodzieżowej, kochana także przez dorosłych na całym świecie.. Wraz z dwójką przyjaciół - obieżyświatem i wiernym lokajem Passepartout i piękną księżniczką Aoudą rozpoczynają szaleńczą, pełną przygód podróż dookoła świata i brawurowy .Inne wersje książki: Podróż na około świata w osiemdziesięciu dniach (tłum.. W podróż wyrusza jeszcze tego samego dnia, razem z nowo zatrudnionym francuskim służącym, Obieżyświatem.. Londyński dżentelmen wiódł samotne, monotonne i uporządkowane życie.. Tak było do czasu, gdy założył się z kolegami z ekskluzywnego klubu o to, żeKsiążka dla młodych czytelników, z serii książeczek które przenoszą nas w niezwykły świat baśni i opowieści na całym świecie..

Przeczytaj recenzję W 80 dni dookoła świata.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Książka W 80 dni dookoła świata pochodzi z wydawnictwa Rytm.. Książka momentami jest zabawna, ale w podobny sposób, w jaki zabawne są książki innych podróżników.W 80 dni dookoła świata Tajemniczy, angielski dżentelmen Fileas Fogg przyjmuje niecodzienny zakład, że zdoła w 80 dni objechać kulę ziemską.. Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.W 80 dni dookoła świata to najpopularniejsza powieść francuskiego pisarza Juliusza Verne'a, która swoją premierę miała w 1873 roku.. Zobacz sam!W 80 dni dookoła świata na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Książka przedstawia historię ekscentrycznego angielskiego dżentelmena, który zakłada się z kolegami, że możliwe jest okrążenie kuli ziemskiej w 80 dni.w 80 dni dookoła świata w internetowym sklepie Empik.com.. Le tour du monde en quatre-vingt jours) - najpopularniejsza jednotomowa powieść francuskiego pisarza Juliusza Verne'a, która została .. Gliński Henryk) W 80 dni dookoła świata (tłum.. Le tour du monde en quatre-vingt jours) - najpopularniejsza jednotomowa powieść francuskiego pisarza Juliusza Verne'a, która została .W 80 dni dookoła świata to najpopularniejsza powieść francuskiego pisarza Juliusza Verne'a, swoją premierę miała w 1873 roku.. Akcja książki rozpoczyna się w XIX-wiecznym Londynie.. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura przygodowa..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt