Opis dnia codziennego po niemiecku

Pobierz

Dziś nadszedł czas na B1 i B2.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie.. Aby mówić o czynnościach, które wykonujemy codziennie, co drugi dzień bądź tylko co jakiś czas przydadzą nam się przysłówki częstotliwości (frequency adverbs).Opis siebie (Self-description): → Przykład 1 (Susan Salieri, 16 lat)→ Przykład 2 (Anita Mendoza, 36 lat)→ Przykład 3 (Audrey Lacroix, 23 lat) → Przykład 4 (Tomasz Nowak, 11 lat) → Przykład 5 (Peter Schwarz) → Przykład 6 (Tim Clarkson, 40 lat) Opisywanie innych ludzi (Describing other people): → Przykład 1 (Przyjaciel)Przykładowy opis dnia po angielsku.. Znajdziecie w nim pytania i odpowiedzi, które ułatwią Wam codzienną komunikację po niemiecku, przy czym nacisk został położony na zwroty niemieckie przydatne w pracy.Musze napisac na niemca opis dnia, oto tekst po polsku: "Wstaje o 6.45 i ide sie myć, o 7 jem sniadanie.. Kierując się zasadą, że zbyt duża porcja materiału nie wpływa pozytywnie na naszą motywację, pozwoliłam sobie zaprezentować Wam dzisiaj jedynie pewną część materiału.Opis dnia po niemiecku - ucz się z Fiszkoteką Jeśli opanowałeś już podstawowe słownictwo i gramatykę niemiecką najwyższy czas, aby spróbować swoich sił w tworzeniu krótkich opisów.. zadanie dodane 15 grudnia 2014 w Język niemiecki przez użytkownika przekaznik11 ( 0 ) [Szkoła średnia] niemieckiPrzydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo..

Opis domu po niemiecku.

Ide szybko do lazienki i myje sie.. jeden Tag/täglich - codziennie .. CHCESZ ŁATWO NAUCZYĆ SIĘ NIEMIECKIEGO?Darmowe lekcje niemieckiego: https .Opisz swój plan dnia krótko i zwiężle 1. od pon.. Zjadłam obiad.. Potem ubieram sie i jem sniadanie.. frühmorgens - wczesnym rankiem.. Do szkoły wychodze o 7.20.. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. Kliknij łapkę w górę - to wiele znaczy!. - Piję kawę codziennie o 11. auwachen - budzić się morgens - rano, z rana, rankiem.. 2012-05-27 21:49:29Przydatne zwroty - przebieg dnia.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Ze szkoły wracam o 14 i ide jesc obiad, o 15 ide na dwor z kolegami, po powrocie do domu ide odrabiac lekcje potem gram na komputerze i oglądam tv, o 20.45 ide na praktyki.. Money - English idioms and sayings 500 most important Swedish verbs 101 .Opis dnia po angielsku: przysłówki częstotliwości.. Chodzi mi dokładniej o przetłumaczenie mojego planu na język niemiecki.. W opisach…Podobało Ci się?. Tym razem zajmiemy się zwrotami związanymi z opisem przebiegu dnia.. 84% Opis dnia w czasie .Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?.

Plan dnia po niemiecku.

Codziennie wstaje o 7.00.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. W domu odpoczywałam.. der Tagesablauf-przebieg dnia .. Jeśli jestem na poziomie B1, to potrafię: zrozumieć główne treści rozmowy, jeśli używany jest język standardowy; rozmawiać o znanych mi dobrze tematach, jak praca czy czas wolny; poradzić sobie w większości sytuacji, będąc w podróży w kraju niemieckojęzycznym; rozmawiać o doświadczeniach i […]Opis dnia po niemiecku Przykład opisu codziennego dnia po niemiecku Oto wzór opisu dnia po niemiecku: In der Woche startet[…] Czytaj więcej.. To też częsty temat pracy domowej dla uczniów, więc warto skorzystać z takiej ściągi.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój .Opis dnia w języku niemieckim GODZINY PO NIEMIECKU rodziny po niemiecku w stopniu podstawowym.. 2.od pon do pt chodzę do szkoły w godzinach 8.00 -16.00 - Jem obiad z rodzicami a potem odrabiam lekcje.. Prosiłabym tylko aby nie korzystać z transpolatoru czy jakos tam xD tylko samemu to przetłumaczyc inaczej nie uznam odpowiedzi!. niemieckie imiona dni tygodnia po niemiecku dialog u lekarza po niemiecku godziny po niemiecku części ciała niemiecki opis dnia po niemiecku owoce po niemiecku.. "Opis dnia po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem ..

Po ...Opis jednego dnia w szkole po niemiecku?

2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. der Vormittag - przedpołudnieNiniejszy odcinek rozmówek zawiera wiele przydatnych zwrotów w języku niemieckim.. O 7.45 ide do szkoły.. Potem poszłam do szkoły.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Przykład opisu dnia po niemiecku z tłumaczeniem Opis dnia po niemiecku - wzór.. Po zajeciach wracam o domu.. 2012-09-07 20:28:24 Opis najlepszego dnia z życia po niemiecku 2013-10-09 22:51:35 Napiszecie mi opis pokoju po niemiecku ?. 6:30 -jem śniadanie.Proponuję zacząć od tego prostszego kroku (z niemieckiego na polski), a potem przejść właśnie do tego.. Po południu poszłam do domu.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. Dzięki temu mamy taką minisymulację autentycznej sytuacji: chcemy coś powiedzieć po niemiecku, myślimy o tym po polsku i musimy jakoś dobrać niemieckie słowa, żeby to wyrazić, musimy je sobie przypomnieć i odtworzyć z pamięci.Opis przyjaciela po niemiecku opis osoby po niemiecku3.7 (74.55%) 11 votes Opis osoby po niemiecku z tłumaczeniem.. a więc to jest mój plan: 6:00 - wstaję i ubieram się.. Najlepszym pomysłem na początek będzie opis dnia po niemiecku.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego..

Opis dnia po niemiecku Przykład opisu codziennego dnia po niemiecku.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt