Jak scrooge traktował innych ludzi zanim odwiedziły go duchy

Pobierz

- Partner Scrooge'a w interesach, - Siostrzeniec.. Książki Q&A Premium.. Wspomnienia przez nie przywołane, wizje przyszłych wydarzeń oraz miejsca, w które mnie zabrały całkowicie mnie zmieniły.. 0.Odczuł też smutek, bo narzeczona go zostawiła, ponieważ pieniądze były dla niego ważniejsze.. Wywiad z Ebenezerem Scroogem- Zanim odwiedziły Pana duchy Bożego Narodzenia, Pana zachowanie wobec innych ludzi było okropne.. Muszą wypowiedzieć się: Siostrzeniec, Bob Cratchit, Dłużnik Scrooge'a i Pracownik fundacji pomagającej potrzebującym!. 2.Na jego zachowanie miały wpłynąć trzy duchy , ale najbardziej duch przyszłości , który udowodnij Scoogowi , że jeżeli nie zmieni swojego postępowania w następne święta umrze , a .. Napisz, co na ten temat mogłyby powiedzieć postaci, które miały z nim do czynienia.. 0 ocen | na tak 0%.. przed wizytą duchów po wizycie duchów Wypowiedzi na temat zimy Zimą trzeba płacić za ogrzewanie.. Marley zmarł siedem lat przed wydarzeniami w Opowieści wigilijnej .. Poprzyj swoje ustalenia odpowiednimi przykładami.. Sylwia.. Nie rozumiem go, bo.Dlaczego duchy czekają siedem świąt przed wizytą w Scrooge?. Był twardy i ostry jak krzemień (…) i oschły, jak tylko może być człowiek, który nie potrzebuje niczego od innych.". Pomocy!. Scrooge zobaczył też swój grób, przy którym nikogo nie było.Jakub jednak miał rację, odwiedziły mnie jeszcze trzy duchy..

Jak Scrooge traktował innych ludzi, zanim odwiedziły go duchy?

Przypuszczam, że mogli pojawić się Ebenezerowi przed śmiercią Marleya, ale ze względu na historię i aby Marley był duchem, załóżmy, że konieczne było, aby Marley umarł, zanim pojawili się Scrooge.Potwór bez serca czy skrzywdzony człowieka?. Zrekon-struuj sposób myślenia bohatera i zapisz jego wypowiedzi na podane tematy.. .1.Tak w książce jest podany powód znienawidzenia przez głównego bohatera Świąt Bożego Narodzenia.Pokazuję nam to Duch Przeszłości,który pokazał smutne oraz samotne dzieciństwo Ebenezera.. Gdy przemyślał, czego chciały go nauczyć Duchy Bożego Narodzenia, Scrooge postanowił się zmienić.. Do domu swojego pracownika, Boba, wysłał dużego indyka, dał pieniądze na pomoc ubogim ludziom i poszedł na świąteczny obiad do Freda i jego rodziny.Ebenezer Scrooge pod wpływem wizyty duchów zmienił się diametralnie.. Jak Scrooge patrzył na świat przed wizytą duchów, a jak - po niej?. Język polski - .. Poprzyj swoje ustalenia odpowiednimi przykładami.Dec 12, 202012.. Pomocy!. samotna kolacja Scrooge'a w gospodzie 4.pojawienie się ducha byłego wspólnika w domu Scrooge'a 5.odwiedziny ducha wigilijnej przeszłości 6.przeniesienie się w przeszłość 7.wizyta ducha tegorocznego bożego narodzenia 8.wspólna podróż po mieście 9.ostrzeżenie od ducha przyszłych wigilii 10.przemiana bohateraJak Scrooge traktował innych ludzi, zanim odwiedziły go duchy?.

Jak Scrooge traktował innych ludzi, zanim odwiedziły go duchy.

Zima jest piękną porą roku, aż miło wyjrzeć przez okno.Czyj grób pokazał Scroogowi trzeci duch?. - Dłużnik Scrooge'a (wymyśl sobie) - Pracownik fundacji pomagającej potrzebujących.. Zobacz odpowiedź.Dec 17, 2020bohaterka22 Scrooge, zanim odwiedziły go duchy odpychał od siebie innych ludzi.. Nie chciał pomagać in-nym i okazać im zainteresowania.Które z tych nazw to wyspy (pilne na teraz) :Kuba, Argentyna,Tulon,Teneryfa,Sycylia,Wolin,Hel,Tunezja,Krym,Kolorado,Uznam,Budapeszt,Floryda,Kreta Z góry dziękiJak Scrooge traktował innych ludzi zanim pojawiły się duchy?. Jeżeli możesz to wydrukuj i wklej do zeszytu.. Jak Scrooge traktował innych ludzi, zanim odwiedziły go duchy?. Nigdy nie lubiał się z nikim dzielić - to by było o nim zdanie siostrzeńca, Marley'a oraz Bob'a Cractichit'a.Nov 29, 2020wiec tak po spotkaniu z duchamii Scoorge bardzo sie zmienił poniewaz zdał sobie sprawe co go moze spotkac w przyszłosci przeszedł wielka zmiane która odmieniła go całkowice poszedł na obiad do siostrzenca Freda i zaczął sie z nimi bawic bobowi podwyzszył pensje i kupił swiezego kurczaka który był na wystawie pracownikowi fundaci dał pieniądze na chore dzieci Scoorge teraz kazdemu zyczył wesołych swiąt cieszyłsie zyciem ;)Pomocy!.

... traktował ludzi, zanim odwiedziły go duchy?

Rejestracja.. Gdy proszono go o jałmużnę dla biednych, stanowczo odmówił.. Napisz, co na ten temat mogłyby powiedzieć postaci, które miały z nim do czynienia.. Był właścicielem kantoru, a zatem miał duży majątek, którym z nikim się nie dzielił i sam oszczędzał.. Nigdy nie wierzył w Święta, co było po nim widać.. Przed spotkaniem z duchami Scrooge był złym, zgorzkniałym człowiekiem.. Dokończ zdania i przepisz do zeszytu.. Język polski - szkoła podstawowa.. Polub to zadanie .Co to jest terminarz ?. Napisz, co na ten temat mogłyby powiedzieć postaci, które miały z nim do czynienia.. Duch Przeszłych Wigilii, Duch Tegorocznych Świąt oraz Duch Przyszłych Wigilii.. Napisz, co na ten temat mogłyby powiedzieć postaci, które miały z nim do czynienia.. Rozumiem go, bo.. Patrząc obiektywnie.. Jego zachowanie wzięło się stąd, że.. Partner Scrooge'a w interesach: Siostrzeniec: Bob Cratchit: Dłużnik Scrooge'a: Praca domowa:Scrooge 'ach.. To spotkanie zmieniło moje nastawienie do życia, ludzi, do Świąt.Jak Scrooge traktował ludzi.. Co na temat Scrooge'a mógł myśleć Bob Cratchit?.

Jak Scrooge traktował ludzi.

Nie miał przyjaciół i nie dbał o dobre kontakty .Kiedy odwiedził go ostatni duch, wtedy Ebenezer Scrooge zobaczył swoją przyszłość.. Jego serce było z kamienia - tak by go określił Pracownik fundacji wspomagającej potrzebujących.. Widział on swoich służących, jak zabierają jego rzeczy po śmierci.. Widział także siebie leżącego na łóżku, widział on także osoby, które szanował, a które nazywały go starym kutwą.. Napisz 5 zdań co na ten temat mogły powiedzieć postaci, które miały z nim odczynienia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt