Opis odcinków na wspólnej

Pobierz

"Na Wspólnej'' odcinek 2501 w TVN, we wtorek 27.06.2017, o godz. 20.15.Młoda kobieta jest zmęczona kłamstwami.. Dzięki wygodnej budowie strony możesz śledzić wszystkie wydarzenia w .Na Wspólnej, odcinek 3291.. Hofferowa prosi Ostrowskiego, żeby pozwolił Kamilowi samodzielnie operować _ czuje, że.. więcej.. W szkole okazuje się, że Antek nie pojawił się na lekcjach.. W ręce Michała trafia liścik od nieznajomej kobiety.. Ksiądz Olek postanowi rozmówić się z Tomkiem.Na Wspólnej "Na Wspólnej".. Aktorki .Na Wspólnej 3265 w telewizji TVN zostanie wyemitowany w czwartek 29 lipca o godzinie 20:15.. Konarska okłamie …Na Wspólnej "Na Wspólnej".. Fani zaniemówili z wrażenia!. Młodzi aktorzy dorośleli na oczach widzów.. Rano do Anastazji przychodzi ojciec Seby - szuka u niej księdza Olka!. Ranking Adopcje w polskich serialach.. Hoffer przeprowadza metamorfozę wizerunku Zięby.. Ma odbyć się pogrzeb Janusza, ale Marta nie .Na Wspólnej odc.. Biorą to za dowód romansu z bandytą.Na Wspólnej (3099) - opis, recenzje, zdjęcia, zwiastuny i terminy.Na Wspólnej (3097) - opis, recenzje, zdjęcia, zwiastuny i terminy.Na Wspólnej (3055) - opis, recenzje, zdjęcia, zwiastuny i terminy.Odcinek 3288.. Wszyscy czekali na Wiktora, który w tym czasie spotkał się z tajemniczym mężczyzną.. !W środę 25 sierpnia o 20.15 stacja TVN wyemituje 3277 odcinek serialu "Na Wspólnej"..

Zamieszczam opis odcinków na najbliższy tydzień.

Odc.. Grażyna Wolszczak przeszła metamorfozę w związku z premierą w swoim teatrze.. Kiedy Zawada zauważa Jarka w okolicy domu zabrania spotykać się Juniorowi z Bergami.. Oto bohaterowie, którzy zdecydowali się wychowywać nie swoje dzieci!. Tak się zemści za krzywdę jaką wyrz… Na Wspólnej, odcinek 3305: Darek zdobędzie dowód, że podła macocha zdradza męża!Na Wspólnej kilka razy zmieniało porę emisji, na początku emitowane było od poniedziałku do piątku o 20.10.. Po drodze na przyjęcie jego samochód został zepchnięty z drogi.. Chłopak nie chce donosić i prosi Dankę o pożyczkę.Odcinek 2854.. Na Wspólnej, odcinek 3296: Beata zdradzi Pawła z Emilem.. Wręcza mężczyźnie skórzaną kurtkę i załatwia mu motocykl.. Przez zazdrość Pauli, Daria miała wypadek.. Opis.. Umawia się z duchownym, żeby poprosić o pomoc w podjęciu decyzji, kogo wybrać: jego czy Tomka, ponieważ kocha ich obu.. Adam jest na nią wściekły.. Tam… wali w szczękę Olafa!. Wiktor, Michał, Andrzej, Basia, Leszek, Weronika i Gabriela przyrzekli sobie, że przez resztę życia będą się wspierać i nikt z nich nigdy .. Na Wspólnej opisy odcinków (sezon 1) - Świat Seriali - streszczenia, opisy odcinków ReklamaKobieta na krańcu świata; Najpopularniejsze filmy na VOD: Bad Boys for Life online; Lighthouse online; Imprezowa dusza online; Hot Fuzz - Ostre psy online; Tenet online; Zielona mila online; Kill Bill online; Tyler Rake: Ocalenie online; Ojciec online; Last Christmas online; Najpopularniejsze seriale na VOD: Squid Game online; Nocna msza online; Fundacja onlineNa Wspólnej odc..

Powtórki wszystkich odcinków z danego tygodnia można oglądać w sobotę w TVN oraz w dowolnym momencie w Player.

W czwartek 5 sierpnia o 20.15 stacja TVN wyemituje 3269 odcinek serialu "Na Wspólnej".Tak sobie pomyślałam moje kochane, że zamieszczę krótki opis najbliższych odcinków "Na wspólnej".. Grażyna Wolszczak przeszła metamorfozę w związku z premierą w swoim teatrze.. Janek otrzyma pismo, w .Opis.. Cytat filmweb / opis własny.. Na Wspólnej 3265 streszczenieNa Wspólnej, odcinek 3294 Paweł ratuje małżeństwo kolegi, a potem… obija mu mordę!. Nikogo to nie dziwi, bo wszyscy wiedzą, że czuje się jak szmata.Bo od tylu emitowany jest serial "Na Wspólnej".. Poprzedni Następny .. W 1. odcinku "Na Wspólnej" odbywało się przyjęcie na cześć Wiktora Brzozowskiego i domu, do którego wprowadzają się jego przyjaciele.. To on będzie .odcinek.. Na Wspólnej VOD online za darmo nie jest już dostępny.. Tak było między innymi z Joanną Jabłczyńską , która teraz z zawodu jest radcą prawnym.. Od 2003 roku wierni widzowie z zaciekawieniem śledzą losy: Ziębów, Hofferów, Zimińskich, Brzozowskich i Roztockich.. Wójcikowie kontaktują się z bankiem spermy - tak zamierzają znaleźć dawcę nasienia!Iza nie wie, jak na to wszystko reagować.. Odcinek 3287.. Żeby odreagować, idzie na trening do klubu Izy.. "Na Wspólnej" odcinek 3302: Ilona, nie zważając na sprzeciw Maksa, zgadza się, by Wiktorek został przesłuchany..

Ponad dwa tysiące chętnie oglądanych odcinków to niewątpliwy sukces.Na Wspólnej, odcinek 2693: Kinga prześladowana przez Bartka.

Roma knuje przeciwko Ki….. Zimińska naciska, żeby Janek wskazał winnego albo sam oddał pieniądze kolegom.. Franek znowu widzi, że Czarek jest obiektem drwin _ Krzysiek z kumplami wyzywają go od "ciot"!Znajdziesz tu newsy, opisy, streszczenia, zdjęcia, wywiady i gorące dyskusje na forach.. Danka "rozprawia się" z Jankiem, a ten z Antkiem!. Zimińska naciska, żeby Janek wskazał winnego albo sam oddał pieniądze kolegom.Na Wspólnej Odcinek 3305 / Na Wspólnej.. "Na Wspólnej" odcinek 3269.. 2859: Marta cały czas jest rozstrojona nerwowo.. Anastazja kocha dwóch mężczyzn - teraz musi wybrać!. 2501 - opis, streszczenie: Igor i Darek szukają osoby, która wysłał….. "Na Wspólnej" odcinek 3302 w czwartek, 7.10.2021 o godz. 20.15.. Udostępnij .. Dwadzieścia pięć lat temu w pewnym sierocińcu skrzyżowały się losy siedmiorga dzieci.. Eliza dowie się o układzie swojego ojca z Zawadą i będzie na niego wściekła!. Oto bohaterowie, którzy zdecydowali się wychowywać nie swoje dzieci!. Wójcik zgodzi się, ….. Zimińscy są wściekli na Janka, który wrócił do domu kompletnie pijany - chłopak jednak nie widzi w tym problemu….. Na Wspólnej "Na Wspólnej".Na Wspólnej [s01e3292] Odcinek 3292.. Z pomocą przychodzi.. więcej.. W 1. odcinku "Na Wspólnej" odbywało .W czwartek 26 sierpnia o 20.15 stacja TVN wyemitowała 3278 odcinek serialu "Na Wspólnej"..

Od września 2004 skrócono emisję odcinków do czterech razy w tygodniu (od poniedziałku do czwartku) o 21.00.Zakościelna wyciągnie….

Autorka wiadomości - jak podejrzewa Brzozowski, jest nią Kinga - zapewnia, że go kocha i nic jej nie grozi.Na Wspólnej, odcinek 3296: Zdrada Emila z Beatą!. Rok produkcji: 2021 Czas trwania: 25 min Data publikacji: 2021-09-29 21:12 .. Na Wspólnej "Na Wspólnej".Na Wspólnej, odcinek 3287 Janek zapożycza się i oddaje dług klasie - nie będzie donosicielem!. Zuzę zaczynają przerażać agresywne reakcje męża.. Zuza i Joanna wpadają na pomysł, żeby Hofferowa podjęła współpracę tylko z firmami, których prezesami są kobiety.. Odcinek 2853.. 3279 - opis, streszczenie: Zimińscy zostają opiekunami prawnymi Jan… Na Wspólnej, odcinek 3288: Ślub Marty i Mikołaja to mistyfikacja!. Ranking Adopcje w polskich serialach.. Na Wspólnej (3218)Agnieszka mówi Ilonie, że policja odkryła w jej domu kolczyki, które dostała od Krenza.. Zgłoś problem.. Na Wspólnej (3219)Podczas rozprawy adwokatka zarzuca Kasi, że pragnie zemścić się za zwolnienie z pracy.. Sama się naszukałam, co nowego czeka bohaterów mojego ulubionego serialu, więc postanowiłam ułatwić Wam zadanie jeśli też lubicie tego tasiemca :D.. Na Wspólnej, odcinek 3295: Beata zajdzie w ciążę z bratem Pawła.. Roma (Julia Kamińska) zakochała się w Bartku (Piotr Witkowski), ale Kinga (Ilona Wrońska) odradzała .W poniedziałek 30 sierpnia o 20.15 TVN wyemituje 3279 odcinek serialu "Na Wspólnej".. Fani zaniemówili z wrażenia!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt